HC
Dobrodosli na nas Forum...Zabavite se..Uzivajte u sadrzaju Foruma !!
HC
Dobrodosli na nas Forum...Zabavite se..Uzivajte u sadrzaju Foruma !!
HC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and enyoj
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:14 pm

eeeeeeee da xD
Back to top Go down
http://www.delije.net
*AnChY*
Administrator
Administrator
*AnChY*


Posts : 216
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : Beograd

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:15 pm

xDDDDD kako sam pametna boze....<3
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:18 pm

naravno ggggggg
Back to top Go down
http://www.delije.net
*AnChY*
Administrator
Administrator
*AnChY*


Posts : 216
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : Beograd

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:27 pm

Uvek...najbolja najlepsa..najpametnija..jel tako???xDDD <3<3<3
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:33 pm

nego shta
Back to top Go down
http://www.delije.net
*AnChY*
Administrator
Administrator
*AnChY*


Posts : 216
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : Beograd

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:34 pm

xDDDD <333333
Back to top Go down
*AnChY*
Administrator
Administrator
*AnChY*


Posts : 216
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : Beograd

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:06 am

Koji sam idiot....ccccc -.-
Back to top Go down
^A.C.A.B^-Mil@n
VIP Members
VIP Members
^A.C.A.B^-Mil@n


Posts : 18
Join date : 2009-08-24
Age : 32
Location : SRBIJA

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:40 pm

Strasno ste pacijenti Smile svadjate se oko jebene igrice xaxaxaaxxaxa Very Happy au bre znaci komiro sam se kad sam citao razlog za izbacivanje iz klana je to sto se prozivate Smile pa ja koliko se secam dok smo jos bili -=SRB=- bilo je svaki cas prozivanje Very Happy tip Stefan noob Duka noob ja noob i tako to Smile znaci kucajte kolektivni KILL Very Happy
Back to top Go down
*AnChY*
Administrator
Administrator
*AnChY*


Posts : 216
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : Beograd

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:58 pm

Milane ae iskuliraj
Back to top Go down
^A.C.A.B^-Mil@n
VIP Members
VIP Members
^A.C.A.B^-Mil@n


Posts : 18
Join date : 2009-08-24
Age : 32
Location : SRBIJA

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 5:07 pm

Brate napadas decka bez razlog!Sta je sa mozgom???Svadjate se oko IGRICE ALO BRE????Jesi normalna ti???A pre kad smo ti govorili da si noob nista nisi htela da kazes??Ja sam ti bar 200 puta reko da si noob i Mare cupavi ti je reko i ti si svima nama rekla...Ne kapiram sta se glupiras sad ko da imas 2 godine :S
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 5:44 pm

ae lepo iskulirajte pocinjete mene da nervirate!!! tishina vise
Back to top Go down
http://www.delije.net
^A.C.A.B^-Mil@n
VIP Members
VIP Members
^A.C.A.B^-Mil@n


Posts : 18
Join date : 2009-08-24
Age : 32
Location : SRBIJA

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 5:51 pm

Brate ali u cemu je stvar?Ajde ti meni to reci??Sta je ona sad utripovala da je bog??Naravno da je stefan to reko iz sprdnje da je Ana noob!!To znas i sam koliko sam ja puta to reko tebi da si noob???I nista Smile nikad nisi reko ti nisi u klanu Very Happy LOL..Devojcica ti se ponasa ko dete od 2 godine Very Happy
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 5:55 pm

pa ja nisam noob Wink shala na stranu, brate ne znam stvarno nzm....nije utripovala da je bog ali to je njeno shta ja tu mogu, ja sam samo leader i pravim forum nista vise...... ako je tako odlucila neka je, sta mogu
Back to top Go down
http://www.delije.net
^A.C.A.B^-Mil@n
VIP Members
VIP Members
^A.C.A.B^-Mil@n


Posts : 18
Join date : 2009-08-24
Age : 32
Location : SRBIJA

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:24 pm

Pa nisi noob Very Happy kao sto nisam ni ja kao sto nije ni ana kao sto nije ni stefan to je sve sprdnja ali kad neko utripuje da je mudo i da mu se moze sta oce jbg onda...brate ti ja i stefan smo uvek bili u klanu ali uvek i mi smo dosli na ideju za to da pravimo klan i za server ono vece kod mene Very Happy tako da ono nije fazon sad dodje neko levi i kaze e Stefane ti nisi vise u klanu..koji je to fazon brate???Sta ti si napravio forum ona ti je riba i sta ona ce da odlucuje umesto tebe??Realno brate nije fazon...
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:56 pm

sto se tice klanova, klan smo kao imali 1 cw odigran ne. klan nije sastavljen bio...a ana mi nije leva nego riba, a necu sa njom da se svadjam zbog jebanih klanova...ne moram ni da imam klan jebe mi se
Back to top Go down
http://www.delije.net
^A.C.A.B^-Mil@n
VIP Members
VIP Members
^A.C.A.B^-Mil@n


Posts : 18
Join date : 2009-08-24
Age : 32
Location : SRBIJA

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:59 pm

Duka brate ja ne kazem tebi da se svadjas sa njom...Nego brate koji je to fazon da ona odlucuje??Reko joj Stefan da je noob pa sta??Cim se nervira znaci da se pronasla Very Happy...Brate koliko puta smo mi to rekli jedni drugima pa nista?? Very Happy i dalje sve ok Very Happy nego jbg sta da se radi kad neko prsne sa mozgom Razz
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:36 pm

mi smo mi ona je ona.
Back to top Go down
http://www.delije.net
^A.C.A.B^-Mil@n
VIP Members
VIP Members
^A.C.A.B^-Mil@n


Posts : 18
Join date : 2009-08-24
Age : 32
Location : SRBIJA

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:38 pm

Znaci prodao bi ortaka zbog ribe??eh nemam reci
Back to top Go down
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:40 pm

hahah kakve ima to veze sa ovime lol???? hahahaha on mi je i dalje ortak to sto ne igra u klanu jaka stvar... a ja necu da se svadjam sa ribom jer je nekom rekla da ne igra u klanu jer mi se takodje jebe za taj klan.. odo spavam z
Back to top Go down
http://www.delije.net
Sponsored content





VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!   VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
VAZZZZNNNNOOOOOO!!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HC :: Generalno :: Obavestenja-
Jump to:  
Create a forum | Video games | Fight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com