HC
Dobrodosli na nas Forum...Zabavite se..Uzivajte u sadrzaju Foruma !!
HC
Dobrodosli na nas Forum...Zabavite se..Uzivajte u sadrzaju Foruma !!
HC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and enyoj
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pizonova Teorija

Go down 
AuthorMessage
M@GnUmPR0
Administrator
Administrator
M@GnUmPR0


Posts : 260
Join date : 2009-08-21
Age : 35
Location : BEOGRAD

Pizonova Teorija Empty
PostSubject: Pizonova Teorija   Pizonova Teorija Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 10:51 am

Pizonova sveska taktickih zamisli:

1)Danas mi je na pamet pala jedna divna divna ideja,na utakmici protiv Slavije igracu sa 3 stopera onda niko nece moci go' da nam da,kakva divna zamisao pitam se samo kako se niko jos od '99 nije setio tako da igra.A da,mora da sam mnogo pametan xixixixi

2)Oho evo jos jedne divne divne zamisli,pa kako se samo ranije nisam toga setio.Ispred moga neprobojnog tria stopera stavicu jos neprobojniji trio zadnjih veznih igraca.Kada nacrtam sada formaciju na tabli tako divno divno izgleda nema sanse da nam prodju i da daju go'

3)Tutoric ide skroz desno jer tu igra onaj Cerni za kog sam cuo da je mnogo brz ali ipak sigurno ne brz kao Tutoric,mnogo sam bre pametan ovaj ce da ga zaustavi sigurno

4)Igramo sa jednim spicem sta ce nam vise ne razumem,onaj Perovic ionako dao samo jedan go' protiv Tbilisija asistirao par puta sta moze i Bogdanovic da asistira podjednako dobro ne treba mi Perovic 5)Pavlovica na gol,on sve zivo hvata mada nece sigurno biti ni potrebe kakvu sam formaciju postavio nece ipak ni da nam se priblize sesnestercu 6)Kraj prvog poluvremena-moja formacija i dalje savrseno izgleda samo da ne bese onog Sreckovica ne bismo go' primili sigurno on je mali kriv za sve moram da ga izbacim,cek' da vidimo koga imam levo:Blazic,Ignjatijevic,Obric niko bre od njih ne moze levo da igra,znam-stavicu jedinog malo kreativnijeg igraca sredine terena Isaha na levog beka,uf kolko sam pametan 7)80 minut-gubimo 3-0 ali nije to nista bre do mene o

8)93 minut-uf kako sam pametan pa bre sad cu onog Nikolica da ubacim u igru on ce da da go' za ovih 20 sekundi sto ostalo sigurno
Back to top Go down
http://www.delije.net
 
Pizonova Teorija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HC :: Razno :: Sport-
Jump to:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com